ĆaŕРє Điєм ..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ĆaŕРє Điєм ..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yalın'ın gerçekleşen hayali

3 posters
YazarMesaj
EnisE^m..
A
A
EnisE^m..

Kadın

Yalın'ın gerçekleşen hayali Empty
MesajKonu: Yalın'ın gerçekleşen hayali   Yalın'ın gerçekleşen hayali Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 10:28 am

Yalın'ın en büyük hayali dün akşam gerçek oldu. Bakın o hayal neydi...

Yalın'ın gerçekleşen hayali 09080132

Ünlü şarkıcı Yalın, önceki akşam Rumelihisarı’nda bir konser verdi. Sanat yaşamında hayal ettiği noktaya geldiğini söyleyen Yalın, “Acaba bir gün beni de yüzlerce kişi dinleyecek mi? Rumelihisarı’nda konser verecek miyim” diye düşünürdüm. Hayalim gerçek oldu. Daha ben ne isteyebilirim ki” dedi.

AMERİKA’YA GİDİYOR

Konseri öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Yalın, önü dördüncü albümünü çıkaracağını söyledi. Genç popcu, “İki-üç ay içinde dördüncü albümümü çıkaracağım. Albümümü çıkardıktan sonra Amerika’ya gideceğim ve uzun süre Amerika’da kalacağım. Amerika’da da bir İngilizce albüm yapacağım” dedi. SadSad

YÜZÜNÜ SAKLADI

Klibinde oynattığı Polanya’lı manken Karolina Rygielska aşk yaşayan Yalın magazin basınına malzeme olmak istemediğini söyledi. Yalın, “Hayatımı ve aşkımı ben yaşayacağım. Artık aşkımı gizli yaşayacağım” dedi. Karolina, sevgilisi Yalın’ı arkadaşı ile izledi. Polonyalı manken, karşısında muhabirleri görünce yüzünü saçları ile sakladı.
http://carpediem.eniyiforum.net
neSLy..!
A
A
neSLy..!

Kadın

MesajKonu: Geri: Yalın'ın gerçekleşen hayali   Yalın'ın gerçekleşen hayali Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 11:38 am

ne güzel hayali gerçekleşmişşş ah ahh
yalınkolik
G
G
yalınkolik

Kadın

MesajKonu: Geri: Yalın'ın gerçekleşen hayali   Yalın'ın gerçekleşen hayali Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 2:52 pm

amerikaya gıtmese tam super olacak ama (sanki turkıyedeyken goruyodum da) Laughing
EnisE^m..
A
A
EnisE^m..

Kadın

MesajKonu: Geri: Yalın'ın gerçekleşen hayali   Yalın'ın gerçekleşen hayali Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 3:12 pm

Yani ama olsun yıne burda oldugnu bılyıorduk Very Happy
http://carpediem.eniyiforum.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-