ĆaŕРє Điєм ..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ĆaŕРє Điєм ..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun)

4 posters
YazarMesaj
neSLy..!
A
A
neSLy..!

Kadın

Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun) Empty
MesajKonu: Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun)   Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 12:01 pm

Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun

Hayat denen bu kandırmacada, önümü görmek için yaktığım küçük bir mum vardı senelerce.
Ne rüzgarlar esti ne yağmurlar yağdı onu söndürmek için ama direndim o küçük ışık kaybolmasın,
o azıcık ısı bitmesin diye. Kendimi kandırdığımı düşündüm kimi zaman, kimi zamanda bu az
ışığımla yetinmek bile mutlu etti beni. Sana raslayana kadar........
Muhteşem bir parlak ışık belirdi birden hayatımda. Ne mumu? Hiçbirşey kalmadı. Öylesine güçlü,
öylesine sıcaktıki gözüm ondan başkasını görmedi, göremedi ve belkide görmek istemedi. IŞIĞIM.
Hani yağmurdan sonra ansızın çıkan gökkuşağı vardır ya, tüm renkleriyle parlak, gözalıcı,
ilgini başka yöne çeviremezsin, tek o vardır, çünkü muhteşemdir. İzlemek istersin onu, gözünü
kırpmadan. Tek yapabildiğin budur zaten. Sen yaklaştıkca o uzaklaşır her zaman. Ulaşmaya çalışmak boşunadır.
Bilirsin, ama izlemeye doyamazsın. GÖKKUŞAĞIM.
Fısıldadım önce ona hissettiklerimi. Sonra haykırdım, tutamadan kendimi. Seveni sevmek zor değildir. Sevdi O da beni.
Biliyorum sevdi. Her söylediği kalbindendi. Belki sadece o an için konuşuyordu ama kalbindendi işte söyledikleri.
Belliydi birşeyler vardı anlatmadığı. Belki zamanı değildi anlatmanın, belki de anlatmayacaktı
hiç. Ama vardı işte saklı birşeyler. Ben tek onu sakladım, gönlümün başköşesine. SAKLADIĞIM.
Bir yerini çarptığında hani vücudunda morluklar oluşur insanın. Canı yanar, hatta geçmesi zaman alır bazen.
Peki ya insanın ruhundaki morluklar. Onlar nasıl kapanır, geçer. Oysaki onunla sadece ruhumda sevgi morlukları var taşıdığım.
Kapansın istemediğim. RUHUM.
Bazen sevdiğini daha çok üzmekten korkar insan, üzdüğünü sanarak. Ve sanarki bir defa üzüp, son noktayı koyabilir.
Yani karşısındaki üzülüp, vazgeçer sanar. Bu doğrudur sanar. Ama anlarki boşunadır bu uzaklaştırma oyunu. VAZGEÇMEDİĞİM.
Ben seni tüm ruhumla sevdim. Sevgi verildikce çoğalıyor, paylaşıldıkca yıkılmaz oluyor. Ne sevgim bitecek ne onu sana verişim.
SEVDİĞİM.
Her ağladığımda yanaklarımdan süzülen nedir? Tadı yabancı değil hiç. Anladım her ağlayış sana biraz daha yakın olmak demek. GÖZYAŞIM.
Sevgi, aşk kalmadı diyenlere inat var diyorum işte var. Ben yaşıyorum ve biliyorum var, olacak hep. Sen nereye gidiyorsan sevgimde seninle
oraya gelecek yılmadan, bıkmadan. AŞKIM.
Her şarkı senin sesin bana söylüyorsun. Yaşattığın aşk şiir gibi. Rüzgar sensin saçlarımı okşayan, yağmursun mutlulukla ıslatan. Aşkım için
elimden gelenin fazlasını yapıyorum hemde hiç korkmadan. Şanslıyım biliyorum. ŞANSIM.
Gölgenin ardında takipçi bir gölge olmak ne zevk bilemezsin. Kışı yaşamam seninle bahar var önümüzde, kıymeti bilinmeli. Hayranım sana, sensiz olmuyor
anla. KIYMETLİM.
Sensiz geceler alev alev yanıyor. Durgunlaşmıyor içimdeki özlem denizinin dalgaları. Bıkmadım, bıkmam. Yoruldum sadece hasretinden, sensiz senin olmaktan.
Tek "Sana geldim" de. Göreceksin su da yanar sevdanın ateşinden. SEVDAM.
Susma, sen susarsan sağır olurum ben. Dinlemekten bıkmadığım. Hayat suyumsun benim, büyüyemiyorum ki sensiz. Sana ihtiyacım var, her zamankinden
çok hemde çok. HAYATIM.
Seni, bana hatırlatmayan birşey yokki. Kaçacak yerimde yok. Herşey senin için. Tüm sevgim sana. Soldan git aynı, sağdan dön yine sen. Tüm yollar sana
çıkıyor. Ne mutlu bana. YOLUM.
Boğazım düğüm düğüm, göğsümde bir kaya var çok ağır. Soluğum kesildi sensiz. NEFESİM.
Senin sevgin paha biçilmez bir taç başımda. Sana layık yaşamak görevim. ONURUM.
Sen hariç herşeye veda etmek mümkün. SONUM.
Sana daha yakın olmak istiyorum. Bedenindeki bir iz kadar yakın. Devamlılığın olmak istiyorum. Tutkuların, isteklerin, amaçların gibi. DEVAMLILIĞIM.
Kalbin olmak istiyorum. Sen çarpınca ben, ben çarpınca sen olan. Ben durunca sen, sen durunca ben olmayan. KALBİM.
Sana varabilmek için sancılar çektiğim. Tutsan elimi her sızı bitecek biliyorsun. Biliyorsun, hiç bir sancı aşkı yok edemez. Herşeyin çözümü sende biliyorsun. İLACIM.
İste, sevginle dolu şu yüreğim seninle gelsin her yere. Seninle gülüp seninle ağlayayım bu hayata. Sadece iste. İSTEDİĞİM.
Ne dünden kalan bir pişmanlığım var ne de yarından beklentim. Tek var olan sensin, dünde kalmayan, yarınımı senin bildiğin, tek sen varsın. BUGÜNÜM.

En son Sn...<3 tarafından Perş. Haz. 25, 2009 3:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
'GeLiNcİk'
M
M
'GeLiNcİk'

Kadın

MesajKonu: Geri: Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun)   Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 1:50 pm

saol cnm paylaşım için.. Smile
**SüMéYYé**
G
G
**SüMéYYé**

Kadın

MesajKonu: Geri: Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun)   Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 2:55 pm

saol cnm...
neSLy..!
A
A
neSLy..!

Kadın

MesajKonu: Geri: Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun)   Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:29 pm

yorumlar için teşekkürler
CiHaT
M
M
CiHaT

Erkek

MesajKonu: Geri: Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun)   Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 12:35 pm

saol pylasım ıcın kanky Very Happy
neSLy..!
A
A
neSLy..!

Kadın

MesajKonu: Geri: Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun)   Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 12:36 pm

okuduğuna emin misin?=)=)

Sana Söylenecekler Biter mi sanıyosun (spr okuyun)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» =)=)=)=)=)=) SPR OKUYUN :D
» ***Sana ihtiyacim var***